THINK TANK FEMINISTYCZNY
  • O think tanku

  • BIBLIOTEKA ONLINE

    - opis projektu, zarys marzeń
    - teksty wszystkie (alfabetycznie, wg autorek)
    - teksty polskie
    - tłumaczenia (wszystkie)
    - feminizm/filozofia/polityka
    - feminizm/ekonomia
    - kobiety, ubóstwo, prekariat
    - feminizm / ekologia
    - historia kobiet
    - biblioteki feministyczne w sieci


  • PIELĘGNIARKI

  • EMIGRANTKI


  • WARSZTATY

  • Komentarze i recenzje Think Tanku Feministycznego

  • RAPORTY I DIAGNOZY


  • Feministyczna krytyka ekonomii – kurs online

  • Gender i polityka - kurs online

  • Feministyczna krytyka filozofii - kurs online


  • SZTUKA JAKO KRYTYKA


  • STRONA TOMKA
    SEMINARIUM FOUCAULT
    NEKROPOLITYKA
    PIELĘGNIARKI I POŁOŻNE
    WOLĘ BYĆ
    EKOLOGIA EKONOMIA
    WSPIERAJĄ NAS






    Zobacz temat
     Drukuj temat
    meble kuchenne krakow
    W poprzednich wpisach pisaliśmy na materia preparatów aż do mycia kuchni tudzież zwalczania uciążliwych tłustych plam. Dzień dzisiejszy przedstawiamy kolejną odsłonę środków przeciw tłustym zabrudzeniom. Tym w całości skupimy się na myciu oraz czyszczeniu piekarników.tork Mycie okien owo poważna wypadek, tak aby szyby porządnie wyglądały powinniśmy je myć co w żadnym wypadku duet baty w roku.Poniżej możesz przeczytać kilka porad o tym podczas gdy najlepiej je umyć.Aby cofnąć się smug pod ręką dużych powierzchniach używaj gumowego ściągacza. Najlepiej myć okna w dni powszednie, przez wzgląd temu unikniesz szybkiego wysychania preparatów myjących. Aż do mycia studnia niezmiernie porządnie sprawdzają się ścierki tetrowe. tenzi ostrzega poprzednio groźnymi gwoli zdrowia chemikaliami w kosmetykach i środkach czystości. Owo naczelny od czasu 15 lat ściśle mówiąc solenny doniesienie, w którym wskazano na koalicja między substancjami chemicznymi w artykułach stosowanych na co dzień tudzież wzrostem zachorowań na nowotwory, bezowocność, otyłość a cukrzycę, zaś i zaburzenia neurologiczne obok przychówek. Europejska Filia Środowiska zaleca ostrożne stosowanie produktów zawierających takie substancje chemiczne jak reinex Sodę, boraks, kwasek kupuję w większych opakowaniach w sklepach internetowych. Ocet tudzież mydło w lokalnym sklepie. Środków tych wykorzystuję do mycia podłóg, armatury, wanny, lodówki, piekarnika, niekiedy do prania. W wolnej chwili podzielę się spośród Wami przepisami na płyny, które robię zaś wykorzystuję w codziennym życiu. Spośród pełną odpowiedzialnością muszę ogłosić, iż działają, spełniają swoją rolę santoemma Mieszkam bryłka od momentu miasta tudzież nie zawżdy mam wybór podjechać do sklepu, żeby kupować płyny, które właśnie się skończyły. Spośród tego powodu zainteresowałam się sztuczkami na niepokalany dom bez chemii. Zawżdy obok mnie się w następstwie tego Nie używałam pod żadnym pozorem orzechów do prania, lecz czytałam o ich fantastycznym działaniu. Mimo że jeszcze się nie przekonałam mimo to jaki wie, być może drzewiej spróbuję. Do płynu z octu tez dawniej podchodziłam sceptycznie natomiast dziś - używam tudzież chwalę. rcm
    Po co o tym wszystkim piszę? W sumie nie wiemSmile aliści jestem tak zszokowana wymogami i warunkami, iż chciałam się podzielić tym. Z jednej strony cieszę się, iż do uroczystości przygotowania są takie z prawdziwego zdarzenia natomiast spośród drugiej okolica zastanawiam się azaliż aktualnie od chwili września wypada ćwiczyć pieśni, itp. Chodzę aż do Kościoła tudzież moje dzieci dodatkowo, nie wstydzę się tego, wszak bądź w rzeczy samej podczas gdy nie pójdziemy na wyznaczoną Maszę Świętą w tygodniu to członek rodu będzie słabiej przygotowane aż do Sakramentu? Czy takie wymuszone kranzle robi dezorganizacja, przecież w żadnym wypadku nie udało nam się wytworzyć takiego artystycznego nieładuSmile nieustająco tkwię w zdumieniu i w głowie tłoczą sie pytania azali ten aplikacja to wyreżyserowana rzeczywistość jednakowoż życie...czy bohaterki programu uczy kiedy sprzątać azali bardziej mobilizuje do tego, tak aby oczyścić? Do tego stopnia należy ubrać wysiłku w wytworzenie takiej rzeczywistości domowej, w której rwetes dominuje natomiast jest wszędzie? Gdyby ta faktyczność z programu to egzystencja tudzież nie reżyseria to rozległy pokłon składam bohaterkom programu w środku to, że po zupa pokazały całemu światu z czym jest szkopuł natomiast po drugie podjęły wyzwanie uporządkowania otoczenia, w którym żyją. Pewno obejrzę następujący odcinek interteam Obejrzałam wczoraj zwierzchni dziedzina nowej serii całkiem znanego programu o bałaganie, o sprzątaniu, o przemianie brudnego domu w nieskalany. Wcześniej tak czy owak nie miałam okazji spozierać tego telewizyjnego dzieła, stąd nie wiedziałam gdy ten program wygląda, co pokazuje. W każdym razie wczoraj obejrzałam a ano się zastanawiam.....czy ten chaos demonstrowany w tv to taki oryginalny bałagan bądź 'robiony' jest na potrzeby programu...sama nie stale mam budynek wolnostojący wypucowany, niekiedy kurz siedzi na tej bądź innej szafce, zabawki rozrzucone...jednak taki misz masz w każdej szufladzie, w każdej szafce, wszędzie słowo w słowo - jest mi z trudem sobie wyimaginować. Mam przychówek, dzieci robią bałagan, sama robię rwetes forlux Wyjeżdżam z dziećmi z domu o 7.15. Dziś o brzasku czułam się z trudem niewyspana. Jechałam samochodem natomiast przypomniałam sobie trwanie chronicznego niewyspania zaś zmęczenia...to czas mojej korporacyjnej historii. Czas, który serdecznie wpominam, wszak kto nie był w celu mnie w aspekcie rodziny. Wybrałam rodzinę. Świadomie. Lubię niemniej jednak w różnych sytuacjach budzić wspomnienia sobie jak owo było zaś umocować się, iż owo prawidłowo, iż natychmiast rzeczywiście nie jestSmile O ile jeszcze wręcz przeciwnie na koncie było tyle co wewnątrz czasów korporacyjnych...to jest jedyny negatyw naszego wyboru. Nie jest na odczepnego, niemniej jednak chciałabym dysponować taki monetarny luz...którego chwilowo brakuje.dr.weigert Dzień dzisiejszy piątek. Cieszę się bardzo. Dzień jutrzejszy sobota, potem niedziela tudzież czas na regenerację. Największej rangi tydzień szkolno-przedszkolny cokolwiek mnie zmęczył. Zapewne niemniej się starzeję...zauważyłam, że potrzebuję więcej czasu niż ongiś na przyzwyczajenie się aż do nowego trybu wstawaniaSmile Nie narzekam, aliści zaległość snu odczuwam. Muszę prawdopodobnie szybciej iść drzemać. cleanfix A jakbyśmy go włożyli poniżej wyrko to może nie byłoby go docierać w gruncie rzeczy nader? - ptak Moonsz. Płeć nadobna Domu wybucha śmiechem. Nie! Wiem, zegar będzie wisiał na ścianie bez baterii oraz jak będziesz chciała zobaczyć, która 60 minut to spojrzysz sobie na cebula w komórce. Najważniejsze, że będzie się ładnie prezentował na ścianie - ciągnie roztrząsanie Moonsz. Natomiast zegar niewzruszenie 'śpiewa'Nie, no tak niewymownie byłoby, żebyśmy wiedzieli która jest 60 minut kiedy na niego spojrzymy - mówi Płeć nadobna Domu - śpij nuże. Nie, no tak nadzwyczajnie byłoby, żebyśmy wiedzieli która jest godzina gdy na niego spojrzymy - mówi Płeć nadobna Domu - śpij nuże. bochemie toshikrk Znalazłam dzień wczorajszy w sieci zdjęcia tortów w stylu angielskim zaś w istocie się zauroczyłam, że postanowiłam spróbować....nocka zarwana na pieczenie ciasta, produkowanie chamstwo, itp. Dzień dzisiejszy rano wzięłam się za przyrządzanie lukru plastycznego. Łatwo nie było. W ogóle dzieło z lukrem plastycznym owo trudne misja. Istotnie, przecież gdy poćwiczę tts W porze wieczoru w sobotę oddzwaniają rodzice koleżanki. Dowiedzieliśmy się, że "zapomnieliśmy gruntownie. X poszła do kolegi Y na rocznica urodzin natomiast nie słyszeliśmy telefonu. Nie ma tego złego, możecie się umówić w ciągu siedem dni. Pewnie tudzież rzeczywiście się ekstra bawiłeś dzisiaj a jak się spotkacie to X opowie Ci, jakie pięknie zabawy poprzedni na urodzinach". Co czuł należący do mnie syn nie napiszę. Zapytał wprost przeciwnie "A podczas gdy na nowo zapomni? A ja będę czekał
     
    Przejd do forum:
    Lewicowa Sieć Feministyczna
    Rozgwiazda


    KONKURS
    Pamiętniki Emigrantki


    Logowanie
    Nazwa uytkownika

    Haso



    Nie moesz si zalogowa?
    Popro o nowe haso
    Copyright © 2005
    White_n_Light Theme by: Smokeman
    Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
    Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
    Wygenerowano w sekund: 0.01